هـمیارمهدے

عجل الله تعالی فرجه الشریف

هـمیارمهدے

عجل الله تعالی فرجه الشریف

دشمن آشکار

کمیل | سه شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۳۴ ب.ظ | ۱ نظر

امام خامنه ای :

اینکه قرآن به ما امر میکند: وَ اَعِدّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعتُم مِّن قُوَّةٍ وَ مِن رِّباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه‌ عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم،

 بایست حضور شما، وضعیّت شما، حرکت شما جوری باشد که دشمن را دچار رعب کند. دشمن متجاوزِ بالطّبع است؛ طبیعت جهان‌خواران تجاوز است، جلو آمدن است، تصرّف است، پنجه انداختن است، طبیعت اینها است؛ اگر خاک‌ریز شما قابل نفوذ باشد، نفوذ میکند؛ باید جوری حرکت کنید که او احساس کند نمیتواند نفوذ کند.  (94/7/15)


موقعی که تو مدرسه بودیم مدیرمون بچه ها رو گروه بندی میکرد و برای تمامی کلاس ها یه تحقیقی رو میداد در حد پایان نامه دانشجو یی ولی خب کارمون راحت تر بود چون کار تکی نبود و گروهی بود ، گروهی با 20 نفر .  یک نفر رو به اتفاق نظر دوستان به عنوان سرپرست یا سرگروه انتخاب کردیم و اون سرپرست برای هر کدوم وظایف تعیین کرد. کارها داشت به خوبی پیش می رفت و نتیجه خوبی هم می داد  و فضا فضای رقباتی شدیدی بود  ولی از قضا یکی دو نفر از کلاس ها از روی حسادت یا چیز دیگه تلاش کردند که در خارج از محیط مدرسه به جمع دوستان نفوذ کنه تا بلکه چیزی از تحقیقات به دست بیاره که با هوشیاری سرگروه جلوی کپی برداری و تقلب گرفته شد. و تحقیق ما جز بهترین تحقیق انتخاب شد و ما به مرحله استانی راه پیدا کردیم .


در کشور ما نیز درست همان فضای رقباتی بین دشمنان و دوستان حاکمه ولی دشمنان قصد نفوذ را دارند تا بتواند به بخشهای حساس ما ضربه وارد کنند تا ما به دوران چه کنم چه کنم ها برگردیم و عین محمد رضا شاه کاسه گدایی به طرف امریکا دراز کنیم. ولی مقام معظم رهبری با هوشیاری کامل سعی دارد که مردم و مسئولین ما رو آگاه کنه و گاها مسئولین خواب آلودمان را از خواب غفلت بیدار کند .

شیطان  کارش نفوذ و انحراف است ،  نفوذ به قلب که حرم الله  یا خانه خدا محسوب میشه ، اول نقاط ضعف انسان رو تحلیل میکنه و از همان راه وارد قلب میشه ، راه های نفوذ همان حواس های چندگانه ( بینایی ، چشایی ، لامسه ، شنوایی  و ..) انسان هستند.  یعنی مهم ترین سلاح شیطان و یکی از راه های نفوذ او در انسان، غافل کردن است. امام صادق می فرمایند: غفلت کمین گاه شیطان است.

یه عده آدم ساده لوح در هنگام مذاکرات می گفتتند کاش مذاکرات جواب بده و با آمریکا تعامل داشته باشیم که بتونیم یه زندگی آروم و خوشی داشته باشیم این همه سال بدون هسته ای موندیم چی شد که بخواهیم از این به بعدشو داشته باشیم ؟!  ، جالب است بدانید این آدم ساده لوح نه اطلاعی از جنگ 8 ساله داشت و نه از تاریخ خونین ملت ایران می دانست. فقط بهش گفتم برو جریان پرواز 655 رو بخون بعد اظهار نظر کن.


امیدوارم به بهانه صلح طلب بودن آغوش را برای دشمن باز نکنیم  که مار در آستین دشمن است که روزی زهرش را خواهد ریخت. آمریکا و... دشمن آشکار است و نیازی به تحقیق و تفحص نسبت به دشمن یا دوست بودن آمریکا و اسرائیل و.. نیست


نظرات  (۱)

عالی بود
پاسخ:
ممنون 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.